Koupit COVID 19 Hydroxychlorochin Plaquenil generikum online bez lékařského předpisu

Francouzská vláda oficiálně povolila předepisovat hydroxychlorochin (Plakvenil) na koronavirovou infekci. Uvádí se to ve vyhlášce vyhlášené 26. března.

“Hydroxychlorochin a kombinace lopinavir / ritonavir mohou být předepsány, uvolněny a přijaty jako lékař,” uvádí se ve vyhlášce. Tyto léky mohou pacienti užívat v nemocnicích nebo podle pokynů lékaře doma.
Plakvenil a další léky na bázi hydroxychlorochinu mohou lékárny vydávat pouze na předpis. Aby se zabránilo nedostatku ve Francii, vývoz léků obsahujících kombinaci antiretrovirových lopinaviru / ritonaviru a hydroxychlorochinu je zakázán.
Hydroxychlorochin je starý antimalarický lék, který je předepsán také pro revmatoidní artritidu, systémový lupus erythematosus, kožní onemocnění způsobené slunečním zářením. “Plakvenil” vyrábí francouzská farmaceutická společnost Sanofi. Lopinavir a ritonavir se používají k léčbě HIV.
K dnešnímu dni neexistují žádné léky s prokázanou účinností pro léčbu COVID-19. Srovnávací účinnost hydroxychlorochinu ukázala zkušenost v čínských nemocnicích a malá studie ve Francii. Při léčbě COVID-19 za použití “Плаквенила” agitovat slavný francouzský lékař-инфекционист, kapitola Středomořského institutu infekčních chorob v Marseille Didier Раульт. Někteří lékaři ve Francii ještě před vznikem vládní vyhlášky začali předepisovat “pláč” pacientům s COVID-19.

Plaquenil (Hydroxychloroquine Sulfat)

Klinické studie chlorochinu, antimalarického přípravku provedeného v jedné z nemocnic v Marseille, ukázaly účinnost jeho použití při léčbě koronavirové infekce. Jak uvedla v úterý 17. března mluvčí francouzské vlády Sybet Ndiayová, výsledky jsou “slibné “a výzkum bude”rozšířen”. Současně vyzvala k opatrnosti, protože zatím “neexistují žádné vědecké důkazy” o účinnosti chlorochinu.

Den předtím, v pondělí, slavný francouzský lékař — инфекционист, kapitola Středomořského institutu infekčních chorob v Marseille Didier Раульт informoval, že 24 pacienta, infikovaných коронавирусом, dohodli se brát Plaquenil (to je jeden z obchodních názvů, pod kterým se vyrábí хлорохин). Šest dní po zahájení užívání drogy zůstala nakažena jen čtvrtina z nich. Současně 90% těch, kteří drogu neužívali, jsou stále nositeli viru, řekl profesor.
Chlorochin se již více než 70 let používá k léčbě malárie. Navíc, jak poznamenává Didier Rault, je to levná droga.  Začátkem února už francouzský vědec odkazoval na pozitivní výsledky užívání drogy v deseti čínských nemocnicích.
Podle čínské studie antimalarický lék vykazoval srovnávací účinnost k potlačení vývoje pneumonie, zlepšení stavu plic a zkrácení doby trvání onemocnění.