Generic COVID 19 Hydroxychloroquine Plaquenil generic بصورت آنلاین و بدون نسخه خریداری کنید

دولت فرانسه به طور رسمی مجاز به تجویز هیدروکسی کلروکین (پلاکوونیل) برای عفونت با ویروس است. این است که در این حکم در تاریخ 26 مارس منتشر شده اعلام کرد.

“هیدروکسی کلروکین و ترکیب لپیناویر/رتونور می تواند تجویز شود و تحت تاثیر یک پزشک قرار گیرد” تحت کووید-19 حکم بیان می کند. بیماران می توانند این داروها را در بیمارستان ها یا به عنوان یک دکتر در خانه تجویز کنند.
پلاکوونیل و سایر داروها بر اساس داروخانه های هیدروکسی کلروکین تنها می توانند نسخه تجویز کنند. برای جلوگیری از کمبود در فرانسه, صادرات داروهای حاوی ترکیبی از لوپیناویر ضد رتونورروویورویور و هیدروکسی کلروکین ممنوع است.
هیدروکسی کلروکین یک داروی قدیمی ضد مالاریا است که همچنین برای ورم مفاصل روماتویید سیستمیک لوپوس اریتماتوزوس و بیماری های پوستی ناشی از نور خورشید تجویز می شود. پلاکوونیل توسط شرکت داروسازی فرانسه سانوفی تولید می شود. لپیناویر و رتونور برای درمان ایدز استفاده می شود.
به روز, هیچ مواد مخدر با اثر اثبات شده برای درمان طمع به چیزی داشتن وجود دارد-19. اثربخشی مقایسه ای هیدروکسی کلروکین با تجربه در بیمارستان های چینی و یک مطالعه کوچک در فرانسه نشان داده شد. در درمان COVID-19 برای استفاده از “Plakvenil” agitates شناخته شده فرانسوی, بیماری های عفونی, دکتر, سر مدیترانه موسسه بیماری های عفونی در مارسی Didier Rault. برخی از پزشکان در فرانسه شروع تجویز Plakvenil به بیماران مبتلا به COVID-19 حتی قبل از فرمان دولت به نظر می رسد.

Plaquenil (Hydroxychloroquine Sulfat)

مطالعات بالینی کلروکین, یک عامل ضد مالاریا, انجام شده در یک بیمارستان در مارسی, اثربخشی استفاده خود را در درمان عفونت با ویروس نشان داده اند. همانطور که در روز سه شنبه اعلام, مارس 17, نماینده رسمی دولت فرانسه, سیبت ندیای, نتایج “امیدوار کننده” و پژوهش خواهد شد “گسترش”. همزمان, او برای احتیاط به نام, از “هیچ شواهد علمی” از اثربخشی کلروکین وجود دارد.

دیروز, در روز دوشنبه, یک دکتر شناخته شده بیماری های عفونی فرانسه, سر از موسسه مدیترانه ای از بیماری های عفونی در مارسی, دیدیه راولت, گفت که 24 بیماران مبتلا به ویروس کرونا توافق را به پلاینیل (این یکی از نام های تجاری که کلروکین تولید شده است). شش روز پس از شروع دارو تنها یک چهارم از بیماران مبتلا باقی مانده است. پروفسور گفت همزمان 90 درصد از کسانی که دارو را مصرف نکردند هنوز حامل ویروس هستند.
کلروکین برای درمان مالاریا برای بیش از 70 سال استفاده شده است. علاوه بر این, به عنوان دیدیه رولت اشاره, این مواد مخدر ارزان است.  قبلا در ماه فوریه یک دانشمند فرانسوی قبلا به نتایج مثبت استفاده از دارو در ده بیمارستان چینی اشاره کرده است.
با توجه به یک مطالعه چینی, دارو ضد مالاریا اثربخشی مقایسه ای برای حاوی توسعه ذات الریه نشان داده است, بهبود سلامت ریه و کاهش مدت زمان بیماری.